Chyba
  • JUser::_load: Unable to load user with id: 63
Pondělí, 20 Červen 2011 22:20

V Křinci se hasiči utkali o místní pohár

Napsal 
Hodnotit
(0 voleb)

V sobotu to na křineckém hřišti pořádně vřelo. Křinečtí hasiči totiž pořádali již 3. ročník soutěže O pohár křineckých hasičů.

Letošní ročník překvapil „zpátečnickými“ pravidly. Startovalo se totiž od terčů, přičemž na tradičním platu byla pouze nenastartovaná mašina. Nejvíce se tak zapotilo sání, jelikož muselo absolvovat celý běžecký úsek a ještě si k mašině na svých bedrech neslo savice. V průběhu soutěže se tak každý snažil odkoukat techniku soupeře a do druhého pokusu výrazně změnit svůj styl a „ulehčit si práci.“ Nejlépe se dařilo ženám z Dymokur a mužům z Kamenného Zboží. Rekord útoku pozpátku vytvořilo družstvo mužů SDH Žitovlice-Pojedy. Po útocích proběhla doplňková soutěž dvojic nazvaná „Rozviň, sviň a táhni“, jejímž úkolem bylo rozvinutí hadice do vytyčeného prostoru, svinutí druhým závodníkem. Na celé odpoledne pečlivě dohlížel a hasičskému řemeslu se učil oddíl křineckých Pulečků včetně maminek Žabek, tet Žabiček a tatínků a strejdů Žabáků.

Poslední aktuality

Poslední fotografie

Rychlý kontakt

Sdružení dobrovolných hasičů Křinec
289 33 Křinec
E-mail: hasicikrinec@seznam.cz
Tel.: +420 724 125 942
Web: www.hasicikrinec.cz