Akce dětí

Akce dětí

Akce dětí

Akce dětí (9)

Na závěr podzimní sezóny si Pulečci přáli diskotéku s noclehem v hasičárně, toto přání jim bylo splněno 29.11. Nejprve jsme si připravili občerstvení ve formě jednohubek a vznesli přípitek do nového roku. Poté přišlo na řadu nezpočetné množství her, které nás bavily až do pozdních večerních hodin. Večer se nesl i v trochu strašidelném duchu. Při jedné hře, která se hrála po tmě, nám spadly neplánovaně pojistky a už byl,jak se říká oheň na střeše, neboli v našem případě křik v hasičárně. Po druhé již spadly plánovaně a to když nás přišli postrašit Ondra a Lukáš v mundúrech. S 2 ranní hodinou jsme se konečně odebrali do spacáku a po písničkách na dobrou noc i do říše snů. V 5 ráno nám opět ti samí, Ondra a Lukáš, udělali budíček ruční sirénou. Od té doby se už mnoha dětem nepodařilo usnout a tak jsme v 6 hodin stali a dali si snídani. Po úklidu jsme už děti propustili domů. Děkujeme za krásný večer a těšíme se na jarní sezónu!

Nový ročník plamenu 2013/14 začal „braňákem“ 5.10., který se po 2 letech vrátil do Nymburka. Jelikož nám už děti odrostly, soutěžili jsme již v kategorii starší. Tentokrát se nám sešel tým složený pouze z chlapců. Počasí nám přálo a i výsledek nebyl vůbec špatný. Skončily jsem na 17 místě z 28 v již zmíněné kategorii starší, jakožto jedni z nejmladších v dané kategorii.

Liga Písková Lhota

Liga v Pískové Lhotě byla přesunuta kvůli nepřízni počásí až na podzim, konkrétně z 1.6. na 14.9. V Pískové Lhotě odběhlo jedno družstvo za křinecké pulečky a získalo tak již druhý čas do ligy. Odměnou pro děti byla zmrzlina v Bobnicích, na které si určitě pochutnaly.Tongue out

Liga Úmyslovice

Poslední ligou, které se Pulečci zúčastnili v roce 2012/13 byla liga v Úmyslovicích, která se konala 7.9. Děti zde zaběhly potřebný třetí čas pro účast. V Polabské lize se křinečtí pulečci umístili na 17 místě z celkové počtu 27 družstev kategorie mladší s nejlepším časem 24,84.

Plamen Sadská

vloženo: 02.12.2013 | Romana Janatová

Na poslední disciplínu hry Plamen 2012/13 se Pulečci vydali tentokrát do Sadské a to o víkendu 18. a 19.5. Oba dva dny nám počasí nepřálo, proto jsme letos vynechali přespání ve stanech. Místo toho, jsme si alespoň opekli buřty na grilu. Účastnilo se bohužel opět pouze jedno družstvo, ale děti se vystřídaly, výsledné časy jsou uvedené níže. V neděli po odběhnutí se konalo i vyhlášení celkových výsledku v místní tělocvičně. Naše družstva se umístila na celkovém 18. a 36. míst ze 39. Za odměnu dostaly děti sladkosti a badmintonové pálky, které určitě v létě využijeme.

Umístění: Požární útok CTIF Křinec B…...18

                Požární útok Křinec B……17


Pomoc přírodě

vloženo: 24.06.2013 | Romana Janatová
Po první nasátí ve Všechlapech, tedy 12.5.2013, jsme zorganizovali akci na pomoc přírodě. Stejně jako loni jsme se snažili odlehčit jejím bedrům sběrem odpadků po Křinci a opět jsme se rozdělili na dva soutěžní týmy, aby to byla větší legrace. Letos nejvíce odpadků nasbíral tým Marťase Pěkného, Christa a Aničky. Myslím, že náš cíl byl splněn, jelikož jsme nasbírali 4 pytle odpadu nejrůznějšího druhu. Odměnou pak byl pro děti nejen dobrý pocit, ale i zmrzlina z místní cukrárny.
Na poslední chvíli se 11.5.2013 přidalo k žabičkám i družstvo pulečků a vyrazili společně na první nasátí do Všechlap. Jednalo se o klasické požární útoky a za pulečky se zúčastnilo jedno družstvo. I přes ne přímo vlídné počasí byla nálada výborná, jelikož se podařilo získat 2. místo jak ženám, tak dětem a to zahřeje, minimálně u srdíčka.

Štafety Nymburk

vloženo: 24.06.2013 | Romana Janatová
Je tu datum 28.4.2013 a s ním jarní část hry Plamen, a to štafetové závody, které se stejně jako loni konaly v Nymburce. Bohužel se sešlo jen jedno družstvo, oproti podzimu, a tak se děti prostřídaly. Na celkovém výsledku ze štafet se tudíž podíleli všichni zúčastnění. Z celkového počtu 39 družstev se umístily naše děti následovně:

Štafeta 4x60 m.........21. místo

Štafeta dvojic...........34. místo

Štafeta 400 mCTIF....29. místo

V průběžném pořadí se družstvo Křinec B tedy nakonec posunulo ze 4. na 19. místo a Křinec A na poslední 39.

Mladí hasiči - přehled akcí pro rok 2012 najdete zde.

Poslední aktuality

Poslední fotografie

Rychlý kontakt

Sdružení dobrovolných hasičů Křinec
289 33 Křinec
E-mail: hasicikrinec@seznam.cz
Tel.: +420 724 125 942
Web: www.hasicikrinec.cz