115. hasičský bál

SDH Křinec si Vás dovoluje pozvat na tradiční 115. hasičký bál, který se bude konat dne 17.1.2015 v sále sokolovny. K tanci a poslechu hraje skupina Proč ne. Vstupné 70 Kč. Začátek ve 20 hodin. Vstup ve společenském úboru, těšíme se na Vaši účast.
Neděle, 20 Červenec 2014 09:45

O pohár křineckých hasičů

V sobotu 12.7.2014 se na místním fotbalovém hřišti konal další ročník soutěže O pohár křineckých hasičů. I letošní rok nám přálo počasí a sluníčko se na nás smálo po celý den. Ve 13:00 hodin proběhl slavnostní nástup soutěžících družstev, poté následovaly útoky dětí. V této kategorii soutěžila 2 družstva z Libice a 2 družstva pulečků. První místo obsadilo družstvo Křinec B s časem 64,1. Na druhém místě se umístily děti z Libice B a broznové medaile si odnesli pulečci z "áčkového" družstva.

V kategorii žen bylo již od začátku jasné, že nějaký pohár zůstane "doma". Křinecké žabky soupeřily pouze s děvčaty z Dymokur, které si odvezly zlaté medaile. Teprve v mužské kategorii začaly být požární útoky napínavé. Soutěže se zúčastnilo 10 mužstev. Na 1. místě se umístilo družstvo z Všejan, stříbrné medile vybojovalo křinecké "ačko" a 3. místo obsadili sousedi z Vestce. Požární útoky tento rok neprobíhaly "pozpátku", ale byly zpestřené klasickým rozkulováním hadic. Poslední soutěží celého hasičského klání byla soutěž Rozviň, sviň a táhni, která je velmi oblíbená mezi soutěžními družstvy. Po vyhlášení výsledků následovala pěna nejen pro děti. :-) Po celou dobu soutěže bylo připraveno občerstvení ve formě gulášku, krkovice, párků a klobásek. Na čepu byl Velkopopovický Kozlík. Večer od 20:00 se konala zábava v "kotli". Děkujeme všem za účast a těšíme se na další požární útoky :-) Fotografie z požárních útoků naleznete zde.

Sobota, 12 Červenec 2014 06:49

SDH Křinec si Vás dovoluje pozvat na již tradiční požární útoky, které se uskuteční na fotbalovém hřišti v Křinci. I pro letošní rok je připraveno malé zpestřední závodů. Začátek akce ve 13:00. Občerstvení zajištěno. Těšíme se na Vaši účast.
Neděle, 25 Květen 2014 19:01

Jaro u Mladých hasičů

Odborky Poděbrady

Opět se sešel rok s rokem a naši mladí hasiči začínají jarní část soutěží. Na začátku je zapotřebí otestovat znalosti našich svěřenců. V sobotu 22.3.2014 se vydali se do Poděbrad na Střední Zemědělskou školu. Letos se Pulečci posunuli o úroveň výše a to z juniorských odborností na preventistu. Děti byly otestovány a úspěšným hasičům se navýšila sbírka odznáčků.

Brigáda po Čarodějnicích

1.5. se uskutečnila brigáda a to úklid po čarodějnicích na prostranství u čističky. Děti zde sesbíraly odpadky a pomohly s úklidem lavic.

Štafety Nymburk

Jarní závodní sezónu Pulečci zahájili štafetami v Nymburce, které se konaly 26.4.2014. Jelikož začali prvním rokem závodit v kategorii starších, čekaly je malé změny v provedení štafet. Avšak trénink nepodcenili a vše zvládli. Výsledky jednotlivých štafet bez neplatných pokusů tomu odpovídají. Ze 17. místa se posunuli na 15. místo.

Závody ve Všechlapech

10.5. se naši Mladí hasiči vydali na Všechlapské nasátí a skoro jako tradici si odvezli,jak družstvo žen,tak družstvo mladých hasičů 2.místo. Letos přibyla nová soutěž a to smíšený požární útok. Družstvo se skládalo z mužů, žen a dětí. Naše smíšené družstvo obsadilo opět 2. místo.

Neděle, 25 Květen 2014 18:56

Dětský den

SDH Křinec si Vás dovoluje pozvat na Dětský den, který pořádá spolu s dalšími organizacemi a Městysem Křinec. Akce se uskuteční v parku a na fotbalovém hřišti. Pro děti je připraveno plno soutěží a překvapení. Dětský den začíná ve 14:00. Těšíme se na Vaši účast.
Neděle, 23 Březen 2014 17:24

Dětský karneval

V neděli 16.3.2014 se již tradičně uskutečnil Dětský karneval. Před druhou hodinou odpolední se začaly objevovat první dětské masky v křinecké sokolovně. Děti soutěžily jako obvykle ve dvou kategoriích: předškoláci a školáci. Soutěžily ve slalomu mezi kuželkami, tvarování balónků a ve zkoušce odvahy, která spočívala v prohledávání krabic s různým překvapením.  Za každou soutěž byly náležitě odměněny. Rodiče tento rok soutěžili v pojídaní pizzy na čas. Pro děti byla připravena bohatá tombola a diskotéka. Dětský karneval navštívilo přes 70 dětí v maskách. Těšíme se příští rok na Vaší návštěvu a další krásné orginální masky. Děkujeme všem sponzorům, kteří se podíleli na pořádání této akce.
Pondělí, 02 Prosinec 2013 18:50

Mikulášská diskotéka a přenocování

Na závěr podzimní sezóny si Pulečci přáli diskotéku s noclehem v hasičárně, toto přání jim bylo splněno 29.11. Nejprve jsme si připravili občerstvení ve formě jednohubek a vznesli přípitek do nového roku. Poté přišlo na řadu nezpočetné množství her, které nás bavily až do pozdních večerních hodin. Večer se nesl i v trochu strašidelném duchu. Při jedné hře, která se hrála po tmě, nám spadly neplánovaně pojistky a už byl,jak se říká oheň na střeše, neboli v našem případě křik v hasičárně. Po druhé již spadly plánovaně a to když nás přišli postrašit Ondra a Lukáš v mundúrech. S 2 ranní hodinou jsme se konečně odebrali do spacáku a po písničkách na dobrou noc i do říše snů. V 5 ráno nám opět ti samí, Ondra a Lukáš, udělali budíček ruční sirénou. Od té doby se už mnoha dětem nepodařilo usnout a tak jsme v 6 hodin stali a dali si snídani. Po úklidu jsme už děti propustili domů. Děkujeme za krásný večer a těšíme se na jarní sezónu!

Pondělí, 02 Prosinec 2013 18:49

Závod požárnické všestrannosti Nymburk

Nový ročník plamenu 2013/14 začal „braňákem“ 5.10., který se po 2 letech vrátil do Nymburka. Jelikož nám už děti odrostly, soutěžili jsme již v kategorii starší. Tentokrát se nám sešel tým složený pouze z chlapců. Počasí nám přálo a i výsledek nebyl vůbec špatný. Skončily jsem na 17 místě z 28 v již zmíněné kategorii starší, jakožto jedni z nejmladších v dané kategorii.

Pondělí, 02 Prosinec 2013 18:39

Liga Písková Lhota a Úmyslovice

Liga Písková Lhota

Liga v Pískové Lhotě byla přesunuta kvůli nepřízni počásí až na podzim, konkrétně z 1.6. na 14.9. V Pískové Lhotě odběhlo jedno družstvo za křinecké pulečky a získalo tak již druhý čas do ligy. Odměnou pro děti byla zmrzlina v Bobnicích, na které si určitě pochutnaly.Tongue out

Liga Úmyslovice

Poslední ligou, které se Pulečci zúčastnili v roce 2012/13 byla liga v Úmyslovicích, která se konala 7.9. Děti zde zaběhly potřebný třetí čas pro účast. V Polabské lize se křinečtí pulečci umístili na 17 místě z celkové počtu 27 družstev kategorie mladší s nejlepším časem 24,84.

Pondělí, 02 Prosinec 2013 18:32

Plamen Sadská

Na poslední disciplínu hry Plamen 2012/13 se Pulečci vydali tentokrát do Sadské a to o víkendu 18. a 19.5. Oba dva dny nám počasí nepřálo, proto jsme letos vynechali přespání ve stanech. Místo toho, jsme si alespoň opekli buřty na grilu. Účastnilo se bohužel opět pouze jedno družstvo, ale děti se vystřídaly, výsledné časy jsou uvedené níže. V neděli po odběhnutí se konalo i vyhlášení celkových výsledku v místní tělocvičně. Naše družstva se umístila na celkovém 18. a 36. míst ze 39. Za odměnu dostaly děti sladkosti a badmintonové pálky, které určitě v létě využijeme.

Umístění: Požární útok CTIF Křinec B…...18