Čtvrtek, 12 Červen 2014 23:11

Požár komínu RD v Rožďalovicích 12.1. 2014

KOPIS Kladno povolalo jednotku JSDH Křinec ve složení 1+4 na šlehající plameny z komína rodiného domu v Rožďalovicích. Po příjezd proveden průzkum místa. Dva členové zůstali v kotelně a druzí dva provedli výlez na střechu přes střešní okno, které se muselo demontovat. Střecha byla z eternitových šablon a od střešního okna byla na místě již dřevěná fošna jako lávka ke komínu. Komín byl zasypán cementem a následně pomocí komínové růžice vyčištn. Skupina  u kotle prováděla vybírání nečistot přes komínová dvířka. Na místě jednotka Rožďalovice. Jednotka HZS Nymburk dorazila s plošinou. Po vyčištění komína byla jednotka po konzltaci s VZ odvelena zpět na základnu. Majitel informoán o prasklých eternitových šablonách střešní krytiny u komínového tělesa.
Aktualizováno Středa, 02 Červenec 2014 21:30

Poslední aktuality

Poslední fotografie

Rychlý kontakt

Sdružení dobrovolných hasičů Křinec
289 33 Křinec
E-mail: hasicikrinec@seznam.cz
Tel.: +420 724 125 942
Web: www.hasicikrinec.cz