Pondělí, 20 Červen 2011 21:58

Hasičské modelky v Křinci: nafotili nový kalendář.

Křinecký zámek se v sobotu stal kulisou pro focení kalendáře. Profesionálnímu fotografovi pózovaly členky místního sdružení dobrovolných hasičů, stranou objektivu nezůstali ani hasiči a hasičata. Jak je to vlastně s kalendářem od hasičů pro hasiče? „Jde o takový charitativní kalendář, z jehož prodeje půjdou prostředky na nakoupení vybavení pro křinecké děti. Jejich družstvo teď zakládáme,“ přiblížila Milena Plachá Hurychová.

Nápad se zrodil asi před měsícem naprosto spontánně a stejně tak s ním členové sboru souhasili. Potom už rozená organizátorka Milena sehnala sponzory z Nymburska i kraje.

Každý sponzor bude mít svůj měsíc a další sponzory SDH Křinec rozhodně neodmítne, bude totiž zřejmě nutný dotisk. „Už dnes je o kalendář zájem a máme objednávky i z řad sponzorů,“ říká s radostí Milena.

Družstvo křineckých hasičat funguje už přes měsíc a poprvé se představí před domácím publikem 9. července u příležitosti závodů a oslav 130. výročí založení SDH Křinec. Právě tam pokřtí hasiči svůj originální kalendář a pomoc jim přislíbil také herec Jan Dolanský.

Aktualizováno Úterý, 24 Červenec 2012 11:24

Poslední aktuality

Poslední fotografie

Rychlý kontakt

Sdružení dobrovolných hasičů Křinec
289 33 Křinec
E-mail: hasicikrinec@seznam.cz
Tel.: +420 724 125 942
Web: www.hasicikrinec.cz