Neděle, 20 Červenec 2014 09:45

O pohár křineckých hasičů

V sobotu 12.7.2014 se na místním fotbalovém hřišti konal další ročník soutěže O pohár křineckých hasičů. I letošní rok nám přálo počasí a sluníčko se na nás smálo po celý den. Ve 13:00 hodin proběhl slavnostní nástup soutěžících družstev, poté následovaly útoky dětí. V této kategorii soutěžila 2 družstva z Libice a 2 družstva pulečků. První místo obsadilo družstvo Křinec B s časem 64,1. Na druhém místě se umístily děti z Libice B a broznové medaile si odnesli pulečci z "áčkového" družstva.

V kategorii žen bylo již od začátku jasné, že nějaký pohár zůstane "doma". Křinecké žabky soupeřily pouze s děvčaty z Dymokur, které si odvezly zlaté medaile. Teprve v mužské kategorii začaly být požární útoky napínavé. Soutěže se zúčastnilo 10 mužstev. Na 1. místě se umístilo družstvo z Všejan, stříbrné medile vybojovalo křinecké "ačko" a 3. místo obsadili sousedi z Vestce. Požární útoky tento rok neprobíhaly "pozpátku", ale byly zpestřené klasickým rozkulováním hadic. Poslední soutěží celého hasičského klání byla soutěž Rozviň, sviň a táhni, která je velmi oblíbená mezi soutěžními družstvy. Po vyhlášení výsledků následovala pěna nejen pro děti. :-) Po celou dobu soutěže bylo připraveno občerstvení ve formě gulášku, krkovice, párků a klobásek. Na čepu byl Velkopopovický Kozlík. Večer od 20:00 se konala zábava v "kotli". Děkujeme všem za účast a těšíme se na další požární útoky :-) Fotografie z požárních útoků naleznete zde.

Aktualizováno Sobota, 18 Prosinec 2021 19:54

Poslední aktuality

Poslední fotografie

Rychlý kontakt

Sdružení dobrovolných hasičů Křinec
289 33 Křinec
E-mail: hasicikrinec@seznam.cz
Tel.: +420 724 125 942
Web: www.hasicikrinec.cz