Neděle, 25 Květen 2014 19:01

Jaro u Mladých hasičů

Odborky Poděbrady

Opět se sešel rok s rokem a naši mladí hasiči začínají jarní část soutěží. Na začátku je zapotřebí otestovat znalosti našich svěřenců. V sobotu 22.3.2014 se vydali se do Poděbrad na Střední Zemědělskou školu. Letos se Pulečci posunuli o úroveň výše a to z juniorských odborností na preventistu. Děti byly otestovány a úspěšným hasičům se navýšila sbírka odznáčků.

Brigáda po Čarodějnicích

1.5. se uskutečnila brigáda a to úklid po čarodějnicích na prostranství u čističky. Děti zde sesbíraly odpadky a pomohly s úklidem lavic.

Štafety Nymburk

Jarní závodní sezónu Pulečci zahájili štafetami v Nymburce, které se konaly 26.4.2014. Jelikož začali prvním rokem závodit v kategorii starších, čekaly je malé změny v provedení štafet. Avšak trénink nepodcenili a vše zvládli. Výsledky jednotlivých štafet bez neplatných pokusů tomu odpovídají. Ze 17. místa se posunuli na 15. místo.

Závody ve Všechlapech

10.5. se naši Mladí hasiči vydali na Všechlapské nasátí a skoro jako tradici si odvezli,jak družstvo žen,tak družstvo mladých hasičů 2.místo. Letos přibyla nová soutěž a to smíšený požární útok. Družstvo se skládalo z mužů, žen a dětí. Naše smíšené družstvo obsadilo opět 2. místo.

Aktualizováno Čtvrtek, 12 Červen 2014 23:30

Poslední aktuality

Poslední fotografie

Rychlý kontakt

Sdružení dobrovolných hasičů Křinec
289 33 Křinec
E-mail: hasicikrinec@seznam.cz
Tel.: +420 724 125 942
Web: www.hasicikrinec.cz