Dětský karneval

Neděle, 23 Březen 2014 17:24

Dětský karneval

V neděli 16.3.2014 se již tradičně uskutečnil Dětský karneval. Před druhou hodinou odpolední se začaly objevovat první dětské masky v křinecké sokolovně. Děti soutěžily jako obvykle ve dvou kategoriích: předškoláci a školáci. Soutěžily ve slalomu mezi kuželkami, tvarování balónků a ve zkoušce odvahy, která spočívala v prohledávání krabic s různým překvapením.  Za každou soutěž byly náležitě odměněny. Rodiče tento rok soutěžili v pojídaní pizzy na čas. Pro děti byla připravena bohatá tombola a diskotéka. Dětský karneval navštívilo přes 70 dětí v maskách. Těšíme se příští rok na Vaší návštěvu a další krásné orginální masky. Děkujeme všem sponzorům, kteří se podíleli na pořádání této akce.
Aktualizováno Neděle, 23 Březen 2014 17:49

Poslední aktuality

Poslední fotografie

Rychlý kontakt

Sdružení dobrovolných hasičů Křinec
289 33 Křinec
E-mail: hasicikrinec@seznam.cz
Tel.: +420 724 125 942
Web: www.hasicikrinec.cz