Dětský karneval

Pondělí, 18 Březen 2013 10:10

Dětský karneval

17.3.2013 se v místní sokolovně uskutečnil již tradiční dětský karneval. Jelikož v okolních vesnicích se konaly další dětské karnevaly, měli jsme obavy z menší návštěvnosti. Byli jsme velmi mile překvapeni, kolik krásných masek začalo po půl druhé do sokolovny proudit. Celkový počet dětských masek činil okolo 80 masek. Našel se i jeden tatínek, který se převlékl za piráta. Za odvahu byl náležitě oceněn. Smích Své taneční pohyby děti předvedly při diskotéce, kterou pro ně připravil hasičský DJ. Celým zábavným programem provázeli staří, dobří známí BOB a TOM. Bonbóny a jiné sladkosti si děti zasloužily u soutěží. Děti byly rozděleny na předškoláky a školáky, pro ně také byly uzpůsobeny soutěže. Předškoláci soutěžili ve shazování kuželek a v jízdě na odstrkovadle. Školáci předvedli své hasičské dovednosti. V první soutěži měli za úkol rozvinout hasičskou hadici a strefit se do připravených branek. Dále procházeli slalomem. Na závěr proběhlo již tradiční tvarování balónků, i letos děti nepřekvapily s originálními tvary jako je HAD či ŽÍŽALA Smích Tatínkové ani maminky nepřišli zkrátka. Maminky měly za pomocí přiděleného kladívka zatlouci hřebík do špalku dřeva. Tatínků předvedli hbitost svého jazyka, pomocí něhož namotávali bonbón. Nejlepší masky se nenesly v duchu pohádkových postav, ale zavítaly k nám ze zvířecí říše. Jako tři nejlepší masky byly vyhlášeni: Papoušci, páv a králíci z klobouku. Na karneval se přišlo pobavit mnoho princezen, čarodějů a čarodějek, karkulek, zvířátek a mnoho dalších pohádkových postaviček. Děkujeme všem, kteří se přišli podívat a pobavit. Příští rok se těšíme na další krásné a originální masky. Fotografie z dětského karnevalu naleznete zde.
Aktualizováno Neděle, 07 Duben 2013 18:36

Poslední aktuality

Poslední fotografie

Rychlý kontakt

Sdružení dobrovolných hasičů Křinec
289 33 Křinec
E-mail: hasicikrinec@seznam.cz
Tel.: +420 724 125 942
Web: www.hasicikrinec.cz