Sobota, 04 Srpen 2012 16:51

O pohár křineckých hasičů

Dne 7.7.2012 dopoledne se začali křinečtí hasiči shromažďovat na místním fotbalovém hřišti, aby uspořádali již tradiční hasičské klání v požárním útoku. I tento rok se družstva utkala v útocích pozpátku. Nováčky tohoto ročníku byla děvčata z Budiměřic, která si to střihla naostro bez tréninku. Tento rok byla zaznamenána menší účast, která byla zapříčiněna prodlouženým červencovým víkendem, který mnoho lidí využilo k rodinné rekreaci. I přes menší účast měly závody úspěch.

Nejprve se ve světle slunečních paprsků představila družstva žen. Souboj vyhrály ženy z Dymokur, pohár za druhé místo zůstal doma a třetí místo vybojovala děvčata z Budiměřice. Přestávka byla vyplněna dovednostní soutěží pro hasičský potěr, při které bylo cílem projít co nejrychleji danou trasu a sestřelit nádobu s vodou.Při útoku nymburských hasičů by se mohlo zdát, že polovinu svého mužstva zapoměli na stanici, ale k ničemu takovému se nepřiznali. Tito zdatní hasiči všem demonstrovali, že požární útok je reálné zaběhnout jen za pomocí 4 členů. Odvaha a statečnost jim opravdu nescházela. Smile KLOBOUK DOLŮ!!! Křinečtí muži obsadili druhé místo, první skončili sousedi z Pojed.

Poté tradičně následovala soutěž Rozsviň, sviň a táhni! Zdá se, že Vestečtí hoši jsou mistři v tomto oboru, a proto si i letos odvezli první místo. Celé hasičské klání ukončila pěna nejen pro děti. Celé odpoledne hasičům přálo krásné počasí, občerstvit se mohli guláškem, klobáskami, párkem či krkovičkou. Večer následovala taneční zábava, kde zahrál pan Vlasák a Soňa. Fotografie ze soutěže v požárním útoku naleznete zde.

Aktualizováno Pátek, 23 Listopad 2012 16:43

Podobné položky (podle značek)

Poslední aktuality

Poslední fotografie

Rychlý kontakt

Sdružení dobrovolných hasičů Křinec
289 33 Křinec
E-mail: hasicikrinec@seznam.cz
Tel.: +420 724 125 942
Web: www.hasicikrinec.cz