Pondělí, 02 Prosinec 2013 18:50

Mikulášská diskotéka a přenocování

Napsal  Romana Janatová
Hodnotit
(0 voleb)

Na závěr podzimní sezóny si Pulečci přáli diskotéku s noclehem v hasičárně, toto přání jim bylo splněno 29.11. Nejprve jsme si připravili občerstvení ve formě jednohubek a vznesli přípitek do nového roku. Poté přišlo na řadu nezpočetné množství her, které nás bavily až do pozdních večerních hodin. Večer se nesl i v trochu strašidelném duchu. Při jedné hře, která se hrála po tmě, nám spadly neplánovaně pojistky a už byl,jak se říká oheň na střeše, neboli v našem případě křik v hasičárně. Po druhé již spadly plánovaně a to když nás přišli postrašit Ondra a Lukáš v mundúrech. S 2 ranní hodinou jsme se konečně odebrali do spacáku a po písničkách na dobrou noc i do říše snů. V 5 ráno nám opět ti samí, Ondra a Lukáš, udělali budíček ruční sirénou. Od té doby se už mnoha dětem nepodařilo usnout a tak jsme v 6 hodin stali a dali si snídani. Po úklidu jsme už děti propustili domů. Děkujeme za krásný večer a těšíme se na jarní sezónu!

Poslední aktuality

Poslední fotografie

Rychlý kontakt

Sdružení dobrovolných hasičů Křinec
289 33 Křinec
E-mail: hasicikrinec@seznam.cz
Tel.: +420 724 125 942
Web: www.hasicikrinec.cz